Skip to main content

O nás

ECO Sinkers

ECO D&M spoločnosť nahradzuje klasické kaprové toxické olová betónovými ECO SINKERS pre ochranu našich vôd a organizmov v nej, zelenú budúcnosť a udržateľné prostredie.

SPOLOČNOSŤ

Myšlienka ECO Sinkers

Spoločnosť ECO D&M Ltd. sa začala zaoberať vnímaním „problémov s toxickým olovom“ v roku 2015. Príprava železo-betónovej zmesi a celkový dizajn formovali dlhodobý pokrok a vývoj až po finálnu produktovú radu. Primárnym cieľom bolo prísť s produktom, ktorý by bol cenovo dostupný pre všetkých rybárov. Sekundárnym cieľom bolo posunúť myšlienku environmentálnej aktivity a výmeny klasického olova za betónové záťaže vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov. V záverečnej fáze bol vyrobený špeciálny dizajn, ktorý spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších rybárov na rôzne druhy vôd a viacnásobné skúšky všetkých typov ECO SINKERS záťaží.

NAŠE PRODUKTY

Vízia ECO Sinkers

Usilovne pracujeme na tom, aby boli naše výrobky účinné, produktívne, udržateľné a praktické pre každodenný život v prírode. Výrobky dostali svoj konečný tvar a Eco Sinkers cesta sa začala. Kráčajte po našom boku, ako kráčame my popri Vašom a zdieľajme spolu krásne pocity a emócie od vody. Našim cieľom bol, je a bude zákaznícky servis, dostupnosť a kvalita produktov, rovnako ako rýchle a bezpečné doručenie, na ktorom pracujeme každý deň. Nezabudnite, že „byť ekologický“ nie je len o nákupe „ekologických výrobkov“. Je to záväzok k udržateľnému životnému štýlu na našej planéte a pre budúce generácie.